Rhino Horn - konvička na výplach nosu junior

Kód: 486
Neohodnoceno
Značka: Rhino horn
285 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ patří mezi jedno z nejšetrnějších způsobů odstranění hlenu,

prachu a jiných cizích částí z oblasti nosu. Konvička Junior je speciálně navržená pro děti ve věku 4 až 12 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ patří mezi jedno z nejšetrnějších způsobů odstranění hlenu, prachu a jiných cizích částí z oblasti nosu. Pro použití konvičky pro výplach nosu postačí vlažná voda a běžná kuchyňská sůl. Objem konvičky je asi o 1/3 menší než konvička klasická. Menší je i ústí nálevky, aby lépe pasovala na malý dětský nosík.

Použití:

Pomocí přiložené odměrky připravte fyziologický roztok (0,9% NaCl). Použijte obyčejnou kuchyňskou sůl. Jednu odměrku nasypte do konvičky a dolijte vlažnou vodou (zhruba 37°C) a důkladně promíchejte. Vypláchněte nos. Voda samovolně protéká nosními dírkami. Jemným vysmrkáním odstraníte zbytek vody z nosu a výsledkem bude uvolněný, čistý nos.

 

Metoda vyplachování nosu je vhodná nejen jako prevence, ale i jako léčba běžných zánětů horních cest dýchacích, akutních a chronických zánětů vedlejších nosních dutin, alergie a senné rýmy. U osob trpících např. právě zmiňovanou alergií, či sennou rýmou dojde během výplachu k odstranění alergenů a tím ke zmírnění potíží. Výplach nosu konvičkou Rhino Horn™ je přirozenou a velmi účinou alternativou používání nosních sprejů a kapek.