Nahřívací polštářek - Cervico

Kód: 582
Neohodnoceno
449 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Podlouhlý polštářek Cervico je jako zrozený pro vřelá objetí. Hřejivý šál vám skvěle padne kolem krku. Právě proto je tak oblíbený při bolestech krční páteře nebo ztuhlé šíje. Výborně poslouží také při křečích v břiše nebo bolestech zad

Cervico využijete také k zahřátí studených nohou nebo k předehřátí dětské postýlky. Díky poddajné náplni z peciček polštářek snadno upravíte do jakéhokoliv tvaru, který vám právě vyhovuje. Jeho využití je velmi univerzální.

Chytré dvojité prošití pohlídá, aby se pecky nikdy nerozsypaly k okrajům. Teplo vás bude hýčkat rovnoměrně po celé délce hřejivého polštářku.

Třešňové pecky se nahřívají jednoduše v mikrovlnné nebo klasické troubě. Překvapí vás, jak dlouho si pak teplo zachovají a hřejí. Krásně se přizpůsobí tvarům vašeho těla a nikdy neschládnou pod vaši tělesnou teplotu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hřeje i chladí

Nachlazením v mrazáku pecičky snadno proměníte v chladivý obklad. I po zmrazení zůstávají suché a dokonale se přizpůsobí tvarům lidského těla.

Jednoduché nahřívání

K nahřátí polštářku Cervico vám stačí 3 min v mikrovlnce nebo 15 min v  troubě. Přirozeně se nahřeje také na topení nebo na sluníčku.

Praní v pračce

Naše hřejivé polštářky můžete celé bez obav prát v pračce. Pecičkám totiž voda nevadí. Naopak jim pomáhá, aby zůstaly v nejlepší kondici.

100% přírodní

Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které prošly procesem důkladného očištění a vysušení. Potah je ušitý z kvalitní BIO bavlny.

Vlastnosti produktu
Rozměry 13 x 55 cm
Hmotnost 0.9 kg
Náplň třešňové pecky
Ohřívání v mikrovlnné troubě max. 3 minuty na 700W
Ohřívání v klasické troubě max. 15 minut na 150°C
Praní možno prát v pračce