Nahřívací polštářek ProFysio podkova (třešňové pecky)

Kód: 570
Neohodnoceno
620 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Oblíbený polštářek ve tvaru podkovy je předurčen k nahřívání bolestivých partií krční páteře a šíje. Polštářek vám skvěle padne kolem krku a už ho nebudete chtít sundat. Na konce polštářku můžete navíc nastříkat esenciální olej, což léčebné účinky tepla rozšíří o sílu aromaterapie.

Náplň z třešňových pecek je o něco hrubší než u varianty s lněným semínkem. Pecky tak během nahřívání pomáhají promasírovat ztuhlé svalstvo na šíji. Zároveň se nahřejí na vyšší teplotu a vydrží teplé o něco déle než lněná semínka.

Pecičky mohou zpočátku působit trochu vlhce a jejich vůně vám připomene třešňový koláč. Vlhkost i vůně se časem vytratí. Polštářek s třešňovými pecičkami vám bude sloužit spoustu let a v případě potřeby ho celý můžete prát

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřeje i chladí

Nachlazením v mrazáku pecičky snadno proměníte v chladivý obklad. Zachrání vás při horečce, bolesti hlavy, podvrtnutí, spálení od sluníčka apod. 

Jednoduché nahřívání

K nahřátí polštářku ProFysio vám stačí 3 min v mikrovlnce. Přirozeně se nahřeje také na topení, na kachlových kamnech nebo na sluníčku.

Praní v pračce

Hřejivé polštářky s peckami můžete celé bez obav prát v pračce. Pecičkám totiž voda nevadí. Naopak jim pomáhá, aby zůstaly v nejlepší kondici.

100% přírodní

Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které prošly procesem důkladného očištění a vysušení. Pecičky jsou velmi odolné a trvanlivé.

Vlastnosti produktu
Rozměry 25 x 35 cm
Hmotnost 1.2 kg
Náplň třešňové pecky
Ohřívání v mikrovlnné troubě max. 3 min. na 700W
Praní možno prát v pračce