Nahřívací polštářek ProFysio podkova (lněné semínko)

Kód: 573
Neohodnoceno
620 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

ProFysio s lněnými semínky a tvarem podkovy je ideální na nahřívání bolestivé krční páteře a ztuhlé šíje. Využijete ho však také jako pohodlnou oporu hlavy při cestování nebo odpočinku.

Lněná semínka jsou velmi jemná a pružná. Díky drobné struktuře vždy dokonale kopírují tvary lidského těla. Nemusíte mít obavy, že by vás polštářek pod hlavou tlačil. 

I když je podkova navržena především na krční páteř, skvěle funguje i na jiné partie. Vyzkoušejte ji na bolest břicha, kloubů nebo při migréně.

Polštářek vám v zimě pomůže vyhřát studenou postel nebo dětský kočárek. V létě naopak přinese osvěžení v podobě chladivého obkladu. Stačí ho na hodinu vložit do mrazáku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hřeje i chladí

Nachlazením v mrazáku polštářek snadno proměníte v chladivý obklad. Zachrání vás při horečce, úpalu, podvrtnutí, spálení od sluníčka apod.

Jednoduché nahřívání

K nahřátí polštářku ProFysio vám stačí 3 min v mikrovlnce. Přirozeně se nahřeje také na topení, na kachlových kamnech nebo na sluníčku.

100% přírodní

Polštářek je naplněn lněnými semínky, která jsou velmi pružná, přizpůsobivá,  a skvěle předávají teplo. Pozor, len se na rozdíl od pecek nesmí prát!

Vlastnosti produktu
Rozměry 25 x 35 cm
Hmotnost 1.5 kg
Náplň lněné semínko
Ohřívání v mikrovlnné troubě max. 3 min. na 700W
Praní ne