Nahřívací polštářek ProFysio pás (třešňové pecky)

Kód: 597
Neohodnoceno
696 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Polštářek ve tvaru širokého bederního pásu s upevněním na suché zipy je naší poslední novinkou. Můžete vybírat z variant s lněnými semínky a třešňovými peckami. Pecičkový polštářek má hrubší strukturu, která má příjemný masážní efekt. Pecičky také vyzařují intenzivnější teplo a vydrží nahřáté déle než len.

Tento nahřívací obklad jsme vyvinuli speciálně na oblast bederní páteře, se kterou se trápí spousta lidí. Pravidelné nahřívání přináší úlevu při chronických bolestech v dolní části zad.

Praktický bederní pás si pohodlně připevníte k tělu a můžete si dopřávat ulevující terapii teplem i během svých běžných činností, aniž byste museli s polštářkem sedět nebo ležet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřeje i chladí

Nachlazením v mrazáku pecičky snadno proměníte v chladivý obklad. Zachrání vás při horečce, bolesti hlavy, podvrtnutí, spálení od sluníčka apod.

Jednoduché nahřívání

K nahřátí polštářku ProFysio vám stačí 3 min v mikrovlnce. Přirozeně se nahřeje také na topení, na kachlových kamnech nebo na sluníčku.

Praní v pračce

Hřejivé polštářky s peckami můžete celé bez obav prát v pračce. Pecičkám totiž voda nevadí. Naopak jim pomáhá, aby zůstaly v nejlepší kondici.

100% přírodní

Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které prošly procesem důkladného očištění a vysušení. Pecičky jsou velmi odolné a trvanlivé.

Vlastnosti produktu
Rozměry 30 x 17 cm (včetně popruhů 120 x 17 cm)
Hmotnost 0.8 kg
Náplň třešňové pecky
Ohřívání v mikrovlnné troubě max. 3 minuty na 700W
Praní ano