Nahřívací polštářek ProFysio pás (lněné semínko)

Kód: 600
Neohodnoceno
696 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Bederní pás ProFysio je novinkou roku 2016 a vznikl na přání zákazníků. Potíže s bolestmi bederní páteře jsou velmi časté a nahřívání má na ně blahodárný vliv. 

Proto se v sérii ProFysio objevují dva nové nahřívací polštáře určené speciálně na bederní oblast. Pás si pohodlně upevníte k tělu pomocí variabilních suchých zipů. Nahřátý polštářek pak spolehlivě prohřeje celou bederní oblast včetně boků a břicha.

Náplň v této verzi je tvořena lněnými semínky, které mají drobnější strukturu, jsou měkčí a ještě dokonaleji přilnou k tělu. Lněná semínka se proti pecičkám nenahřejí na tak vysokou teplotu a celkově působí jemněji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hřeje i chladí

Nachlazením v mrazáku polštářek snadno proměníte v chladivý obklad. Zachrání vás při horečce, úpalu, podvrtnutí, spálení od sluníčka apod.

Jednoduché nahřívání

K nahřátí polštářku ProFysio vám stačí 3 min v mikrovlnce. Přirozeně se nahřeje také na topení, na kachlových kamnech nebo na sluníčku.

100% přírodní

Polštářek je naplněn lněnými semínky, která jsou velmi pružná, přizpůsobivá,  a skvěle předávají teplo. Pozor, len se na rozdíl od pecek nesmí prát!

Vlastnosti produktu
Rozměry 30 x 17 cm (včetně popruhů 120 x 17 cm)
Hmotnost 0.95 kg
Náplň lněné semínko
Ohřívání v mikrovlnné troubě max. 3 min. na 700W
Praní ne