Nahřívací polštářek - Lumbo

Kód: 585
Neohodnoceno
629 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Pecičky Lumbo umí nejen úžasně hřát, ale navíc přináší maximální volnost pohybu. Praktické popruhy vám polštářek přidržují na těle, takže můžete pokračovat ve svém běžném aktivním režimu.

Uvažte si nahřátý polštářek kolem beder v pohodlí své kanceláře, prohřívejte si ztuhlou šíji i během vaření nebo práce na zahrádce. Uvolněte bolavé klouby a svaly bez nutného "upoutání na lůžko".

Lumbo myslí i na ty, kteří potřebují zůstat stále v pohybu.

Název odvozený z latinského Lumbus = bedra napovídá, jak skvěle se Lumbo hodí pro nahřívání bederní páteře. Tento variabilní polštářek však oceníte také při bolestech břicha, krční páteře, šíje, ramen nebo končetin.

Délka každého z popruhů je 70 cm, v celkové délce tedy polštářek dosahuje něco přes 190 cm. Ideální pomůcka pro každou figuru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřeje i chladí

Nachlazením v mrazáku pecičky snadno proměníte v chladivý obklad. I po zmrazení zůstávají suché a dokonale se přizpůsobí tvarům lidského těla.

Jednoduché nahřívání

K nahřátí polštářku Lumbo vám stačí 3 min v mikrovlnce nebo 15 min v  troubě. Přirozeně se nahřeje také na topení nebo na sluníčku.

Praní v pračce

Naše hřejivé polštářky můžete celé bez obav prát v pračce. Pecičkám totiž voda nevadí. Naopak jim pomáhá, aby zůstaly v nejlepší kondici.

100% přírodní

Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které prošly procesem důkladného očištění a vysušení. Potah je ušitý z kvalitní BIO bavlny.

Vlastnosti produktu
Rozměry 13 x 55 cm plus popruhy
Hmotnost 0.9 kg
Náplň třešňové pecky
Ohřívání v mikrovlnné troubě max. 3 minuty na 700W
Ohřívání v klasické troubě max. 15 minut na 150°C
Praní možno prát v pračce