Nahřívací polštářek - Jumbo

Kód: 591
Neohodnoceno
699 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Největší z našich hřejivých polštářků Jumbo je velmi oblíbený právě díky své výjimečné velikosti. Rozměry 23 x 52 cm s 1,7 kg pecičkové náplně uspokojí i ty nejnáročnější teplomilné uživatele. Nahřívá se o něco déle, ale o to déle také vydrží hřát

Je to hřejivý obr pro obrovskou slast. Pokud si rádi prohříváte bolavá záda nebo studené nohy, Jumbo bude jistě vaše krevní skupina.

Jumbo se osvědčil v odborné rehabilitační praxi. Hřejivý účinek třešňových pecek se hodí při přípravě na masáže a uvolnění svalového napětí. Schopnost akumulovat chlad zase oceňují pacienti po úrazech a operacích kloubů, kdy pomáhá suchý chlad

V domácím využití je polštář Jumbo nejoblíbenější hlavně k nahřívání bolavých zad, které zvládne kompletně pokrýt. Léčivé teplo si tak konečně můžete naordinovat ve velkém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hřeje i chladí

Nachlazením v mrazáku pecičky snadno proměníte v chladivý obklad. I po zmrazení zůstávají suché a dokonale se přizpůsobí tvarům lidského těla.

Jednoduché nahřívání

K nahřátí polštářku Jumbo vám stačí 6 min v mikrovlnce nebo 25 min v  troubě. Přirozeně se nahřeje také na topení nebo na sluníčku.

Praní v pračce

Naše hřejivé polštářky můžete celé bez obav prát v pračce. Pecičkám totiž voda nevadí. Naopak jim pomáhá, aby zůstaly v nejlepší kondici.

100% přírodní

Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které prošly procesem důkladného očištění a vysušení. Potah je ušitý z kvalitní BIO bavlny.

Vlastnosti produktu
Rozměry 23 x 52 cm
Hmotnost 1.7 kg
Náplň třešňové pecky
Ohřívání v mikrovlnné troubě max. 4 minut na 700W
Ohřívání v klasické troubě max. 25 minut na max. 150°C
Praní možno prát v pračce