Nahřívací polštářek - Dorso

Kód: 588
Neohodnoceno
696 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024

Poslední  novinkou mezi  hřejivými polštářky je bederní pás Dorso. Na přání zákazníků vznikl široký pás, který prohřeje celou bederní oblast.

Upevnění k tělu  zajišťují variabilní suché zipy, které se přizpůsobí každé postavě. Celková délka pásu je 120 cm a určitě padne i vám.

Dorso intenzivně prohřívá celou oblast bederní páteře a udržuje v teple také boky a břicho. Stačí 3 minuty v mikrovlnce a pecičky vydrží hřát déle než hodinu. A pokud vychladnou? Není nic jednoduššího než je nahřát znovu.

Během nahřívání beder nemusíte nečinně ležet. Díky suchým zipům pás sedí jako ulitý a vy můžete pokračovat ve svých aktivitách bez omezení pohybu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřeje i chladí

Nachlazením v mrazáku pecičky snadno proměníte v chladivý obklad. I po zmrazení zůstávají suché a dokonale se přizpůsobí tvarům lidského těla.

Jednoduché nahřívání

K nahřátí polštářku Dorso vám stačí 3 min v mikrovlnce nebo 15 min v  troubě. Přirozeně se nahřeje také na topení nebo na sluníčku.

Praní v pračce

Naše hřejivé polštářky můžete celé bez obav prát v pračce. Pecičkám totiž voda nevadí. Naopak jim pomáhá, aby zůstaly v nejlepší kondici.

100% přírodní

Polštářek je naplněn třešňovými peckami, které prošly procesem důkladného očištění a vysušení. Potah je ušitý z kvalitní BIO bavlny.

Vlastnosti produktu
Rozměry 30 x 16 cm (včetně popruhů 120 x 16 cm)
Hmotnost 0.65kg
Náplň třešňové pecky
Ohřívání v mikrovlnné troubě max. 3 minuty na 700W
Ohřívání v klasické troubě max. 15 minut na 150°C
Praní možno prát v pračce